Já Jsem

PROHLÁŠENÍ PRO OVLÁDNUTÍ SVÉHO SVĚTA

„Z Tvé Čisté Esence 

přijímám teď a navždy 

Tvou Sílu, 

Tvou Moudrost 

a Tvé Porozumění uplatňování

Tvých Velikých a Úžasných Zákonů, 

pro produkování

a udržování Tvé Dokonalosti 

v mém Životě, 

v mé mysli, 

v mém těle,

v mém domově 

a mém světě!“

Saint Germain, překlad + fotografie: Maia Špačková

8 komentářů

 • Avatar photo

  Irena Slivová

  Tak tohle prohlášení je naprostá TOPKA!!!. Né že , by ostatní nebyli, ale tohle prohlášení cítím velmi, velmi, silné a při mém praktikování cítím a vidím vnitřním zrakem, jako by se přeskládavali „architektonické desky“ mého Zaměření a mé Pozornosti!❤️❤️❤️ Pozornost, velké to téma. Maia má naprostou pravdu, ta pozornost je úžasná věc a troufám si říci, že v našem životě jedna z nejzásadnějších schopností. A jenom naším zajetým životem a možná i trochu automatičností nám to svým způsobem vyhovuje. I já jsem v tom jela, takže vím o čem píšu. Když píšu, tak vždy mnou nažité a prožité. Moc ráda pozoruji lidi, krásné lidi, hezky oblečené a zářící lidi. Musí mi sednout do mého pohledu jako kompletka a tam já se pak zaměřuji. Proč to píšu? Protože, je ta pozornost velmi důležitá, nesmírně důležitá. Já když jsem s tím začínala, tak jsem žasla jak a hned mi to fungovalo. Hodně pracuji na PC byla jsem např. v kavárně na velkém náměstí za obřím oknem, abych viděla na lidi. Tak jsem byť na zlomek minuty odklonila zrak od svého PC a zaměřila se právě z toho úžasného výhledu na mnou vybraného člověka, který mi lahodil jako ta komletka, mému nejen oku. Vniřně jsem okamžitě cítila to úžasné spojení s tím dotyčným člověkem a posílala úžas a chvály nad jeho krásou vniřní, vnější a oceňovala jsem i jeho šat a vhodně zvolené doplňky. Během toho mého spojení jsem viděla fyzicky ale i nefyzicky úsměv na jeho tváři a já v ten okamžik byla šťastná. I ten člověk byl šťastný, bylo to vzájemné. Hned po úsměvu ten člověk začal vyhledávat zdroj spojení. když jsem držela pozornost, tak každý ten člověk poměrně brzy mě pohledam našel. Někdy jsem mu zamávala a někdy jsem vnitřně vyslala pohlazení po tváři. Po odpojení jsem se na něho už jen na malou chvíli zadívala a viděla jsem byť to bylo na okamžik, báječné jeho spojení se zdrojem, bylo to poznat i jeho fyzickým narovnáním těla!!!! A prostě jsem to nechala být, pak už nic se nedělo a já jsem to pustila a věnovala se opět svým zájmům. Co jsem tím vším výše popsaným chtěla říct? Právě důležitost TÉ NAŠÍ POZORNOSTI V KAŽDODENÍM BĚŽNÉM KONÁNÍ. Ta namířená ať už cílená či nikoliv pozornost, nám dělá tu naši realitu. Maia a Gabriel a i jiní přispěvovatelé to tady vlastně pořád dokola píší i když ne, na přímo!!!!!! Člověk někdy musí číst jak se říká mezi řádky a opakovaně, aby mu to vše secvaklo. Děkuji autorům Mai, Gabrielovi. . . . .a nám všem, že tu jsme.❤️❤️❤️.

  • Avatar photo

   Maia

   Irenko
   děkuji za krásný příspěvek.
   Takové nadšení je krásné číst
   a přináší to velkou inspiraci. 🙂

 • Avatar photo

  Irena Slivová

  Chtěla bych připsat k tomu zaměřování pozornosti a ovlivňování své reality , jedním mojím dnešní prožitkem. Dnes ráno jsem se neplánovaně ocitla u zubaře. Neplánovaně proto, že mi ráno vypadlo kousek plomby na zubu a dělalo mi to zle v puse, zub nebolel, ale bylo mi to nepříjemné. Tak jsem se rozhodla, že to chci řešit okamžitě, byla jsem na cestě úplně jinam, takže jsem během pár minut překopala svůj denní harmonogram a otočila své auto směrek k zubaři. Přijela jsem neohlášená, neobjednaná a přijela jsem do přeplněné čekárny.
  Když vyšla sestřička, tak mi sdělila, že dnes je tak nabitý den lidmi, že vůbec neví, jesli mě veznou a že ještě k tomu mají po neděli dovolenou, takže o to více mají čekárnu plnou. No a zavřela dveře.
  Na chvíli,ale opravdu na chvíli , protože se snažím dodržovat 40 vteřin, mě popadla panika. 🙂 Téměř okamžitě jsem přepla do mé vizualizace a mého klidu a obrátila jsem se s otevřenými oči k mému mocnému Já jsem!!!!!!!!
  Pocitově mi to přišlo jako rok, protože ta vizualizace byla krásná, ale ve skutečnosti to bylo něco kolem 20 minut.
  Setřička po těch cca dvaceti minutách vyšla a s krásným úsměvem na tváři mi sdělila, že můžu vejít do ordinace. Mé ošetření trvalo 10 minut, Vše proběhlo velmi rychle a já odcházela šťastná, že si ani nějak nevybavuji ten proces.
  Tím, jak jsem si úplně předělala ten svůj den, tak už jsem se nesnažila znovu do něho naskočit, prostě jsem ho vzala už jak byl. Vzala jsem to jako čas pro sebe a svou tvorbu. Koupila jsem si látku a jen co dopíši toto sdělení pro Vás a ještě vyřídím pár e-mailů a plateb, tak se vrhnu na šití. Už se moc těším, protože mě to baví a tam je můj svět , kdy můžu sama sebe vyjádřit, no a když pak vidím ten výsledek, tak jsem něco jako v extázi. 🙂

  • Avatar photo

   Maia

   Ireno
   děkuji za nádherný praktický příklad dokonalého souladu se Zdrojem.
   Přesně takto to funguje.
   A je to velmi povznášející, když zažíváme, jak Zdroj na náš soulad okamžitě reaguje
   a nachází cesty,
   aby se náš požadavek velmi rychle manifestoval.
   Tvůj příběh je radostné číst. 🙂

   Také ráda nechávám procházet tvořivou energii rukami prostřednictvím šití.
   A když před tím vytvořím segment – především to dělám prohlášením od Saint Germaina,
   pak šití jde snadno,
   vše se daří napoprvé
   a výsledek bývá ještě lepší,
   než jsem měla představu. 🙂
   Ta radost, ta extáze, …to je něco. 🙂 🙂 🙂
   Copak se zhmotní z té látky?

 • Avatar photo

  Irena Slivová

  Maio prosím vysvětlíš mě ten segment? Co to je, zní to zajimavě a moc mě to zajímá. Děkuji.

  Jo, to je něco ta extáze, já z toho proudu čerpám hodně dlouho. Mám vždy pocit, že se mi energie nahromadí v celém těle natolik, že mě začně uplně přetěkat ven a když jsem zkoušela si to nechat natéct do rukou, myšleno tu energii, tak jsem ji dokázala odhazovat ven a mířila jsem na stromy, trávu, ale i lidi. Po “ zásahu “ této energie to něco a lidé v mých očích, jako by rozkvetli a já měla další ještě větší návali této energie, takže jsem pak přestala, protože toho bylo velice moc a nestíhala jsem to odhazovat.😉Ještě to neumím ovládat.😘

  Zhmotňovat budu dlouhé velmi široké kalhoty až skoro po zem z odlehčeného saténu, které budou v pase bohatě řaseny a po bokách téměř až nahoru prostřiženy, Prostřižení bude bez řasení a ten dojem je perfektní, vzdušný a při tom tak lehký. A málokdo pozná, že jsou to kalhoty, tím detailem na boku to vypadá jako čisto čistá rozevlátá atypická sukně. Mám je v barvě zlaté – jak jinak.👌 Po neděli si dokoupím látku na top, abych to měla jako celek a ten top chci o tón či dva tmavší.💖

  • Avatar photo

   Maia

   IRENO
   o segmentu mám záměr během několika dní vytvořit na stránky podrobný článek.
   Takže velmi brzy to budete moci uchopit
   a býti skutečnými záměrnými stvořiteli svého světa
   každý okamžik svého dne. 🙂
   Je to jeden opravdu z nemocnějších nástrojů tvoření.
   Tím se velmi brzy zastaví veškeré nežádoucí hybnosti
   a den začne být naplnění tím,
   co chcete. 🙂

   Tak vlající široké kalhoty ve zlaté barvě…to bude luxusní krása.
   A šít satén, to krásná výzva.
   Vidím ten model i s tím topem. 🙂

   Toto prohlášení používám, jakmile se rozhodnu pro šití:
   „Mocná JÁ JSEM Přítomnosti,
   postarej se teď o mé ruce!
   Zařiď že vytvářím dokonalý plán
   a zhotovuji dokonalý tvar těchto šatů (kalhot, topu,…)
   Postarej se o tyto ruce
   a zařiď,
   že vytvářím tyto šaty krásnější,
   než si umím představit
   z mého lidského pohledu!“
   🙂

   Jak toto řeknete,
   voláte Přítomnost (Zdroj),
   aby to udělala,
   a zjistíte,
   že vytváříte ty nejkrásnější věci v obrazek, kvěztinových vzorech
   či v čemkoliv jiném,
   co právě tvoříte.

   Vlastně je to takový jasný „segment“.
   A předem je zajištěno,
   že „nula“ párání
   a vše jde velmi harmonicky
   a mnohdy předem, když je to nutné,
   jsme varována včas před nežádoucím krojkem,
   který by vše zkomplikoval nebo zkazil.

   A tak, i když se rozhodnut třeba pro něco,
   co jsme ještě nedělala,
   a jak se říká, je potřeba se to nějakou dobu učit,
   já jedu napoprvé správně a velmi hezky precizně.

 • Avatar photo

  Monika

  Krásné a velmi silné prohlášení. Děkuji Maio.
  Jsem ráda že jste u své tvorby zůstala. Když jste oznámila že uvažujete o ukončení stránek, mrzelo mě to, ale říkala jsem si, že to je Vaše cesta a nemohu s tím už nic udělat. Přesto jako poslední naději jsem zkusila napravit chybu, kterou jsem měla udělat už dříve a „pozvat Vás na kávu“ a doufala jsem, že to udělá většina z nás. Vyslala jsem přání po cestě do práce a zaplavila mě taková radost když jsem četla Váš další článek že se to podařilo!
  Vaše tvorba je to něco co mi naplnilo život, obohatilo, rozzářilo a pomohlo. Jsou okamžiky, které jsou těžší, ale dnes už pro mne ne nezvladatelné. Vím že to všechno co nám předáváte funguje. Prožívám to totiž na vlastní kůži nebo lépe řečeno bytosti. 🙂
  Když jsem s tím v opravdovém souladu, nemám o tom pochyb, tak to funguje naprosto dokonale. Ale u některých věcí si nesu vzorce jako všichni, sebemenší pochybnosti někde hluboko a pak je jasné že to naplno fungovat nemůže. Například hojnost, tam mám zakořeněné z dětství, že „my na tohle nemáme a nikdy mít nebudeme“ nebo „prosimtě přestaň, ty tohle nemáš, my nepatříme mezi tyhle lidi“, postupně se mi ale i díky prohlášením a sílící víře daří ty brzdící hranice posouvat a pokaždé mi přijde něco pozitivního naproti. A to mě dokonale utvrdí v pravdě toho co nám předáváte. Jsem díky Vám na cestě která je opravdu úžasně obohacující, krásná, barevná, plná překvapení, kdy to nakonec stejně nejsou překvapení, ale v hloubce duše se hlasitě hlásí zvláštní příjemně známý pocit lásky a bezpečí. Nevím jak bych to přesně popsala. Nemám pro to vhodná vystihující slova.

  Děkuji Maio.

  • Avatar photo

   Maia

   MONIKO
   děkuji. 🙂

   Ohledně Tvých pocitů lásky a bezpečí…
   to mluví Zdroj a říká: „Vítám Tě doma! Toto je pro Tebe to nejpřirozenější bytí. Veškeré Dobro a Blahobyt je právě na cestě k Tobě, s tou nejvyšší Láskou k Tobě. “ 😉