MAIA TEXTY,  Zdraví a Krása

NEEXISTUJÍ TECHNOLOGIE PRODLUŽUJÍCÍ ŽIVOT A VYLEPŠUJÍCÍ TĚLO

Občas vidím v některých textech takovou zvláštní myšlenku o tom, jak tzv. elity mají k dispozici nějaké speciální technologie, které jim vše uzdraví, prodlouží jim velmi život, nebo je jakkoliv vylepší. S tím, že takové nástroje nebudou pro ostatní lidi dostupné.

Kdo trochu něco ví o orientální diagnostice, je seznámen s tím, že jisté rysy na obličeji a těle napovídají dost o tom, co se děje uvnitř těla.

A jisté znaky, které se dají považovat za harmonické a hezké jsou ukazatelem zdraví a souladu. Zdraví a příjemně viditelná vyváženost těla souvisí vždy jen s myšlenkami a emocemi.

Každý z nás je originál, a lidské tělo je velmi složitá a specifická technologie, která je v neustálé proměně a žádný stroj, žádná umělá inteligence nebude schopna lidské tělo ani z maličké části jakkoliv napodobit, či plnohodnotně nahradit.Vždy to bude mít nějaký destruktivní vliv, který ovlivní z dlouhodobějšího hlediska celý organismus.

Když se podíváte na těla lidí, o kterých se šeptá, že tzv. ovládají svět a ve své činnosti vůči lidstvu mají silně nesouladné myšlenky o tom, jak by chtěli, aby lidská společnost, jež by jim měla ve své zredukované podobě pouze sloužit, vypadala, zjistíte, že to s těmi technologiemi vylepšujícími tělo a prodlužujícími život není zas tak valné.

Ve skutečnosti ty marné pokusy vědců do těla takovýmto způsobem zasáhnut, nemají požadované výsledky. A nikdy mít nebudou.

Jakékoliv narušení Stvořitelova designu povede časem k velmi hluboké destrukci fyzického těla.

Podívejte se např. na to, v jaké kondici je tělesné vozítko Klause Schwaba.

Jeho silně nesouladné myšlenky o lidech, které by chtěl jen ovládat, ohledně jeho plánů se světem nelze než předpokládat, že lidmi pohrdá, a jak pohrdá hodnotou lidského života, tak pohrdá Stvořitelem, a skrze to nastává v jeho těle velmi silný konflikt mezi pohledem, jaký má jeho Zdroj Života a tím, jak vidí svět a lidstvo on. Jeho tělo vykazuje extrémně silnou destrukci, která se propisuje v ohromně disharmonickou proměnu jeho vizáže. 

Orientální diagnostik by řekl, že je tam velmi extrémní jin (drogy nebo něco ještě temnějšího?), velká degradace trávicího traktu a to znamená, že mozek nefunguje správně tak, jako u lidí, co mají trávicí trakt zdravý. S tím souvisí držení jazyka v extrémně nízké pozici, což opět silně ovlivňuje funkci mozku.

Jeho energie je velmi vyčerpaná a vidím ještě mnoho dalších věcí, o kterých by se dalo psát, ale není to důležité proto, co chci tímto textem sdělit.

Můžete si najít další jedince, kteří mají být tzv. vládci světa a zjistíte, že stárnou stejně jako jiní lidé, u některých je chátrání jejich schránky dost extrémní, a to dle orientální diagnostiky má opět specifické příčiny.

Jejich pěstování nenávisti a pohrdání lidstvem je tak velké, že ani všechny peníze, které mají, jim vůbec nepomáhají zpomalit stárnutí, natož vykazovat výjimečné zdraví či inteligenci.

David Rockefeller Sr. attends the 2016 Museum of Modern Art Party in the Garden at Museum of Modern Art on June 1, 2016 in New York City. | Verwendung weltweit/picture alliance, Image: 288721158, License: Rights-managed, Restrictions: GERMANY OUT, Model Release: no, Credit line: Profimedia, AFP

Vše toto píši především proto, že evidentně tito jedinci nemají žádnou speciální technologii pro prodloužení života, ani nic extra působivého pro udržení opravdového zdraví a už vůbec nic pro vylepšení vnějšího stavu těla tak, aby bylo krásné, výkonné a výjimečně inteligentní.

Kdyby to měli k dispozici, myslíte si, že by byli tak skromní a nevyužívali by takovou technologii, kterou by si mohli koupit jen pro sebe?

Vím, že stále do podobných projektů ohledně prodloužení života investují,

ale tyto pokusy a zkoumání mají žalostné výsledky.

Jakmile máte v těle zlobu, nenávist, pohrdání životem a Bohem, nic vám nepomůže.

Jakákoliv, byť v laboratoři třeba jakž takž fungují látka v umělých podmínkách, v jejich těle nebude působit

právě proto, že jejich chemie je pozměněná tím, jak ve svém životě pěstují silně nesouladné myšlenky, které v nich vytváří extrémní destrukci o síle mnoha atomových bomb.

Žádná technologie nevylepší lidské tělo.

Nikdy se tak nestane.

Jakmile v díle není rovnováha Lásky, Inteligence a Moci,

bude každá taková věc kulhat na obě nohy

a její efekt bude mít vždy neharmonické následky.

Pro naše fyzické tělo existuje pouze jediná cesta, jak získat zdraví, mládí, krásu, sílu, inteligenci a schopnosti, které překonávají jakoukoliv lidskou fantazii.

A ta cesta je jen v souladu s vaší Božskou částí uvnitř vás.

Ta chce, abyste se jí odevzdali, 

mysleli, cítili a viděli svět a sebe tak, 

jak to vidí Ona.

Text + úvodní fotografie : Maia Špačková

Ostatní fotografie: google

———————————————————————————————————————————————————

Každý článek, který vám naše stránky nabízí, je malým dílem, jež si žije vlastním životem. 

Doprovází jej vždy autorské fotografie, které vám dotváří náladu. 

Záleží nám na tom, abyste se při čtení dobře cítili a měli při tom úžasný zážitek. 

Stránky provozujeme na kvalitním serveru a naši technici pečují o to, 

abyste mohli kvalitu zažívat z většiny vašich zařízení. 

Pokud se vám stránky líbí, můžete přispět na jejich provoz. 

Měsíčně je potřeba nejméně 4600,-Kč na zajištění technického provozu stránek. 

Vaše finanční příspěvky nám můžete posílat na účet 1029737000/2700,  VS 888

 IBAN 

CZ1927000000001029737000

SWIFT: BACX CZ PP

4 komentářů

 • Avatar photo

  Azuzi

  Vdaka Maia za tento článok, tiež to presne takto cítim, keď som si už aj predtým pozerala fotografie na internete týchto ľudí a Ty si to popísala v tomto článku, všímam si tváre už dlhšie, od kedy Markus Rothkranz popísal v knihe čo s čím na tvári súvisí, viem podľa čŕt tváre odhadnúť, či človej je spokojný a žije podľa seba alebo je tam nejaký vnútorný rozpor u neho.

  • Avatar photo

   Maia

   AZUZI
   Děkuji. 🙂

   Ano, přesně jak píšeš,
   člověk, který prožívá radost z nějaké tvořivé ektivity
   a tím cítí dobrý proud života,
   nemá zapotřebí kontrolovat druhé lidi.
   ten, kdo chce kontrolu nad lidmi,
   bude zákonitě uvnitř díky těmto myšlenkám
   cítit prázdnotu,
   a když ty myšlenky jsou dokonce nasměrovány na to,
   že lidský život nemá cenu a že by měl být zredukován,
   to je tak extrémně nesouladné myšlení,
   že působí na tělo ohromnou devastační silou.

   I oči napovídají o tom,
   zda je člověk s větší částí v souladu se Zdrojem (Přítomností)
   nebo mimo tento soulad.
   A tito lidé mají prázdné, vyčpělé oči.

 • Avatar photo

  Leni

  Ano ať chce člověk se uzdravit omládnout apod. měl by tu změnu provést vždy v sobě zevnitř ven ne hledat zázraky někde venku. A vždy když narazím na nějaký článek, video o nějaké super metodě, technice, někdo nabízí nějaký kurz např a slibuje právě nějaké úžasné výsledky, podívám se na toho člověka a když vidím že sám je strhaný nevypadá ani trochu zdravě ani šťastně hned je vidět jak si protiřečí to si řeknu no tak to mě opravdu neosloví kdyby tomu tak bylo sám by to člověk žil chci tím říct že je skvělé se učit a inspirovat od lidí kteří sami žijí to co chtějí předávat dál a je na nich vidět jak to funguje jak se jim daří a jak září a to světlo předávají dál.Jako např ty milá Maio je krásné vidět jak se ti daří a jsi tím nejlepším příkladem toho jak lze žít v souladu ve zdravém krásném těle a vytvářet hojnost a harmonii.Chci také tímto popřát krásné svátky. ❤️

  • Avatar photo

   Maia

   LENI
   děkuji. 🙂
   Přesně tak, jak to popisuješ,
   to také mám.
   Pár kurzy jsem si prošla
   jako takový průzkum, zda se třeba nemýlím…a tak zatím ne.

   Pak přicházely mnohem hlubší informace,
   spojené s jistými zkušenostmi na vlastním těle
   a mnohé se mi vyjasnilo ještě více.

   Avšak ta cesta, když se pro ni někdo rozhodne,
   nechávat stále čistěji proudit JÁ JSEM Přítomnost do Života,
   chce po nás více a více.
   Více jasnosti, více čistého zaměření, více sebekontroly,
   více sebelásky, více sebehodnoty, více souladných pocitů,
   více harmonických myšlenek, více disciplíny atd.
   Ale to, co Zdroj (Přítomnost) dává naoplátku,
   je mnohonásobně víc a stojí to za to. 🙂

   Krásné Vánoční svátky
   Leni 🙂