Face Building,  Zdraví a Krása

MASÁŽ ŠTÍTNÉ ŽLÁZY PRO VIZÁŽ O 40 LET MLADŠÍ

Dobrý den 

Jsem Yasuko a je čas na pondělní masáž. Minulý týden jsem vám ukázala Reflexologii na štítnou žlázu. Zkoumala jsem štítnou žlázu a přišla jsem k tomu skrze její masáž, což bylo velmi zajímavé. Příběh Ninon de L`Enclos, asi komolím Francouzské jméno, pardon. Žila ve Francii v 17. stol. za Ludvíka XIV. Měla velmi zajímavý život kurtizány neboli prostitutky ve vysoké společnosti. Byla rebelující filosofka, velmi chytrá dáma a také velmi krásná. Vypadala na 30, když jí bylo 70 let. Tedy o 40 let mladší, než byl její věk. Naštěstí, než zemřela, svěřila své krásné tajemství několika lidem. A její dlouhodobá asistentka to publikovala po její smrti. A jedno z těch tajemství byla velmi jednoduchá masáž krku kolem štítné žlázy a obličeje. Tento týden vám ukážu masáž štítné žlázy a obličeje, které tedy Nino dělala, aby si udržela svou krásu. 

ŠTÍTNÁ ŽLÁZA je uložena hned pod Adamovým jablkem (- česky ohryzkem?). 

Nejprve protřete 20x ruce, abyste vytvořili teplo. Položte své teplé ruce na svou štítnou žlázu a hlaďte krk směrem dozadu, za použití celé dlaně. Udělejte to 50x. Počítám si to. Klíčem je to dělat lehce. Někteří lidé říkají, že je třeba používat olej dobré kvality jako lubrikant, aby to nedělalo moc velké tření na kůži a nezpůsobilo to škody. Myslím, že to je v pořádku, pokud to děláte lehce a pokud nemáte suchou pleť. Pokud máte suchou pleť, určitě použijte kvalitní olej. Jak jsem zmínila minulý týden, štítná žláza reguluje růst a metabolismus. Také pomáhá s pletí a vlasy. 

Možná je pravda, že rutinní masáž štítné žlázy a obličeje přispěla k její věčné kráse. A možná i k dlouhověkosti, protože žila až do 84 let, což je docela zajímavé, protože tehdejší předpoklad dožití byl tak kolem 35 let. Nebo proto, že měla pravidlo se nikdy nevdat a podržet si své milence ne déle než 3 měsíce. Kdo ví? Co myslíte? Ráda bych slyšela vaše komentáře k tomuto dole pod videem. 

Je to 50x a zabralo to 81 sekund. Pokud to není jednoduché, můžete to dělat jednostranně, ale zabere to dvakrát tolik času. 

Dále, položte své ruce pod tváře a hlaďte vzhůru obličejovou linii směrem ke skráni. Udělejte to 50x. Dělejte to jednou denně každý den, máte-li tolik disciplíny a oddanosti, jako měla Ninon. Po 50 opakováních mě mé ruce a ramena pálily a velmi bolely. Zkusila jsem si lehnout na záda a bylo to o moc snadnější, protože můžete používat gravitaci ke klouzání a nemusíte zvedat nahoru. 

Můžete si přidat toto anti aging cvičení facelift masáž obličeje, které je velmi populární na tomto kanále. 

Protože jsem stále zaměstnaná tím, jak si zkrášluji svou tvář, tak tady je o tom příběh. 

Měla syna s velmi bohatým mužem. Otec jej vychoval s tím, že souhlasila, že neodhalí svou identitu jako jeho matka. Když jí bylo 60, její syn ji navštívil, protože do ní byl bláznivě zamilován. Nejdříve jej odvrhla ale on se nevzdával a vracel se. Jak byl vytrvalý v čekání na její vztah, musela mu říci, že je jeho matkou. Syn odešel a rozhodl se zabít v ten samý den. 

Bylo to 50x a zabralo to dalších 81 sekund. Tak masáž krku, nebo štítné žlázy a obličeje byla jedním z jejích tajemství krásy. Další tajemství bylo tonikum krásy, které používala jako zvlhčovač své tváře a já zde mám nějaké ingredience. To jsou mé vánoční dárky pro mne na věčnou krásu. Vyzkouším to a budu to s vámi sdílet později. Můj cíl je, abych vypadala stále takto za 40 let. Takže v roce 2058 doufám, že toho všichni budeme svědci.

Děkuji za sledování. 

3 komentářů

 • Avatar photo

  Maia

  Tak zde je ten poklad. 🥰
  V té době, kdy Ninon žila
  se velmi čile u dvora pohyboval Saint Germain.
  A z jiných zdrojů vím,
  že dámám,
  které byly filozoficky nakloněné jeho myšlenkám,
  radil,
  jak si velmi dlouho udržet svou krásu a mládí,
  nebo jak své mládí obnovit.
  A také vím,
  že tam bylo pár dam,
  které jeho rady vážně uchopily
  a že i v jejich 60 letech se jim dvořili dvacetiletí mladíci,
  kteří je považovali za krásné, mladé ženy. 🥰🍀

 • Avatar photo

  Maia

  Já sama používám tuto masáž krku asi 2 roky.
  Na tu druhou jsem zapoměla,
  takže po najití tohoto videa jsem ji zařadila také.
  Dělám to večer, když po umytí a vydrbání pleti rýžovým kartáčem
  nanáším na pleť olej s pár kapkami esenciálního oleje.

  Olej přes zimu používám bio mandlový
  a přes jaro, léto více hydratační olej z okurky.
  Esenciální oleje střídám podle chuti
  buď Ylang Ylang + pomerač,
  nebo Ylang Ylang + Heřmánek,
  nebo Ylang Ylang + kadidlo,
  nebo jen Kadidlo.
  Někdy Kadidlo + Růže
  Nebo jen Jasmín
  apod. 🙂

 • Avatar photo

  Maia

  A vlastně ještě jednu poznámku k masáži krku
  co vím ze své zkušenosti a znalosti ohledně
  správné pozice jazyka,
  která tvoří krásu obličeje.

  Tato masáž krku
  usazuje jazyk na správnou pozici.
  Velmi doporučuji se při této masáži
  před zrcadlem jemně usmívat.
  Zoubky lehce na sobě v bočních stranách (na stoličkách)
  a usmívete se jemně
  a budete cítit,
  jak vám to při pohybu rukou
  sune jazyk do zadu nahoru
  a směrem do stran u stoliček.

  Tato masáž krku vám pomůže si uvědomit,
  co to je mít jazyk ve správné pozici. 🙂