Já Jsem

VZESTUP ENERGIE JE 10KRÁT RYCHLEJŠÍ, NEŽ SESTUPNÝ SMĚR

Zvláštní je, 

že ze starého zvyku 

lidé dovolí své pozornosti vstoupit do negativních podmínek; 

a první věcí, kterou zaznamenají je, 

že mají potíže. 

Za takových podmínek 

by měl být vyslán požadavek: 

„Tady! Ty vnější činnosti!

Ticho před Bohem ve mně! “

Návrat Energie do Velkolepého Plamene 

Všemohoucího Boha 

je mnohem rychlejší, 

než její sestupný směr 

a poměr je asi deset ku jedné.

Saint Germain, překlad + foto: Maia Špačková

5 komentářů

 • Gabriel

  Skutečně to tak vnímám – jste ve zdejší realitě a cítíte, jak se vám něco nedaří, ale propad energie není tak rychlý. Říkáte si, není to tak hrozné, vlastně je to stále docela dobré, vím, že mám vše na cestě a když věnuji pozornost tomu, co chci, tak vím, že to přichází.

  A ano, vidím další věc, co jsem nechtěl, ale je to jen důsledek minulých zaostření mého vědomí na to, co jsem viděl kolem sebe a co jsem ale vůbec nechtěl.

  Pak vám přijde dobrá zpráva a jste jak na raketě – juchůůů, jasně, to je to co chci, co jsem si přál a co vím, že mám ve své realitě!
  Proč? Protože víme, že jsme sem přišli zažívat radost a nadšení a proto tu jsme. Ty propady nám slouží jako zrcadla a jsou občas užitečná v určité fázi našeho života, naší cesty zde, ale my jsme tady, pro to nejlepší. Ne proto, abychom se trápili, šetřili energií a plynem 🙂 a penězi.

  Jsme Božské bytosti a přišli jsme sem pro ten zážitek, ovládat svou cestu. A to je ten úžasný zážitek a proto 10x rychleji jedeme vzhůru, než když se chvílema propadáme. Díky Maio a SG

 • Katerina

  Skvělý textík i komentář Gabriela. Ano, pozornost nás, ze starého zvyku, velmi často vede k negativním prožitkům, což se stalo pro většinu normálem. Ale ten, kdo si dnes uvědomuje, kdo ve skutečnosti jsme a jaký potenciál v sobě máme, má ve skutečnosti na výběr. Buď právě ze starého zvyku a taky z konfortu nevyvyšovat snad z normálu, pokračuje stejnou cestou jako dříve a nebo s důvěrou a radostí se vydá novým, méně prozkoumaným směrem. Nemusí to být vždy zcela jednoduché, ale postupně to přináší stále více radosti, dobrých pocitů a prožitků. Zjistila jsem, že napřiklad situace, které mě dřív dokázaly pěkně rozhodit, mě dnes stále více nechávají zcela „zen“ a vím, že to bude (=je ) stále lepší a lepší. A tak přeji nám všem hodně a hodně světla a sluníčka do duše i srdíčka.

Přidat komentář