MAIA TEXTY

TELEVIZE – prostředek kontroly vaší frekvence

Začneme informacemi, které jsou víceméně dostupné a v laboratořích prověřené.

Jakmile je televize zapnutá, celá levá strana mozku má tendenci upadat do hladiny Alfa. Tato hladina má spojení s úrovní, ve které se nacházíme v meditativním stavu nebo při usínání. 

Co tento fakt znamená?

Skutečnost, že do sebe vpouštíme všechny informace a to hluboko do podvědomí, aniž bychom si toho byli vědomi a měli možnost tyto informace nějakým způsobem kriticky zhodnotit.

Překreslovací frekvence televize v lidech navozuje hypnotický stav a tato frekvence souvisí s tím, jakou rychlostí se obnovuje obraz, což činí 50 až 60krát za vteřinu.

Existuje výzkumný program DARPA, který je dotován US armádou a ten si klade za cíl vyvinout překreslovací frekvenci tak, aby mohla být kdykoliv vpuštěna do televizního vysílání pro navození hypnotického stavu určité části populace.

A tak zde máme jedno pěkné vysvětlení toho, proč mnozí, když přijdou večer z práce, se těší, jak si sednou k televizi s něčím dobrým na talíři a během kraťoučké chvilky cítí obrovskou úlevu a zklidnění své nervové soustavy. A běda, že je bude chtít někdo z tohoto meditativního stavu vytrhnout, třeba takové dotěrné dítě, které zrovna v tu chvíli něco potřebuje. Nebo manželka, pobíhající po kuchyni, která v tu chvíli potřebuje nabrousit nůž.

Stejně tak znáte, nebo jste zažili ten pocit, kdy na TV jen tupě zíráte a ve skutečnosti ani moc nevíte, co se v ní děje. To je také častý argument těch, kteří sice do obrazovky koukají každý den, ale sami veřejně tvrdí, že ji vlastně ani nepotřebují, protože u ní stejně jenom spí. Ano, oni spí a myslí si, že jsou mimo HRU. Jenomže jejich podvědomá mysl je zapojena mnohem více, než si umějí představit.

A co naše podvědomá mysl skrze tuto nevinnou bedničku konzumuje?

Skrze všechny reklamy, televizní noviny, a dokonce i mnohé nevinně vypadající filmy či dokumenty, nám podsouvají společenský světonázor a systém hodnot. 

Televize je v dnešní době nejdůležitější zdroj

pro tvorbu názorů lidí

a současně s tím je velkou magickou silou „tvorby reality“

celé společnosti skrze „emoční energii“

která je před televizními obrazovkami uvolňována

nekontrolovatelnou silou.

Kdo se trošku zaobírá hermetickou vědou, nebo se snaží pochopit vesmírné zákony z jiných zdrojů, velmi dobře chápe, co je tou tvořivou silou.

ANO, jsou to naše lidské „emoce“, jedna z nejcennějších a nejmocnějších věcí ve vesmíru.

Když se tato síla před lidmi „skryje“ tak,

že na ni zapomenou

a poté se vytvoří fígle,

jak tuto sílu kontrolovat a udávat ji směr,

pak je možné na této planetě realizovat cokoliv. 

A když se před televizi v jednu chvíli usadí obrovské množství „mocných bohů“ jež na svou sílu zapomněli a jejich emoce se jim doslova uloví a nasměrují, pak ten, jemuž se této „emoční tvořivé síly“ nedostává, přebírá kontrolu nad těmito lidskými = božskými bytostmi.

Fyzikální způsob, jakým televize ovlivňuje mozek je také perfektním prostředkem pro propagandu určitých požadovaných typů informací.

Oči rostou přímo, jako stonek, z mozku. Tím pádem oči perfektně zajišťují tok informací přímo do posvátných míst mozku. Zářivé světlo a frekvenční blikání TV způsobí, že mozek se dostane do hladiny Alfa až Théta, ve které jsou vyšší kritické funkce mozku vypnuty. Kdo zná Silvovu metodu kontroly mysli, velmi dobře ví, co tato slova znamenají. To, co se dostane hluboko do vašeho podvědomí, vás pak nevědomě ovlivňuje jak tím, co si vybíráte za zboží, či máte chuť na určité typy potravin, nebo tím, jak reagujete na lidi, kteří mají jiný názor než ten oficiálně propagovaný. Když se k tomu připojí emocionální reakce typu: „Hajzlové, kradou. Zase ti šmejdi, zdražili elektřinu. Už tu vládu postřílejte …“ nebo z jiného soudku „Je tu smrtící epidemie, nemá respirátor – je to vrah, netečkovaní jsou nebezpeční, musíme jim zabránit chodit mezi lidi, každý je bezpříznakovým nositelem smrtící nemoci – každý je nebezpečný, musíme se izolovat,…“ pak je vaše tvořivá energie směrována tam, kde má způsobit chaos a zmatek pro ještě větší uvěznění lidských bytostí. 

Další z velmi důležitých věcí, které vám každodenně televize programuje je váš věk dožití, podsouvá vám, kdy máte začít mít první vrásky, ve kterém věku máte mít problémy s impotencí či inkontinencí, kdy máte dát informace organismu pro rychlé zchátrání pomocí „penzijního připojištění“ atd. Možná to zní na první pohled směšně, ale tyto podprahové informace spouštějí podvědomé pochody, a pokud nemáte vyvinutou schopnost komunikace se svou DNA, vaše tělo na tyto informace doopravdy reaguje.

Ale televize umí mnohem více…

Již po 30 vteřinách sledování TV

začíná mozek produkovat vlny Alfa,

a celá levá strana

a všechny její schopnosti jsou vypnuté.

Tento stav je podobný lehké hypnóze,

která se používá pro „sugestivní terapii“.

Současně se vlivem zářivého světla ve vašem těle uvolňují endorfiny, které jsou strukturou stejné jako opium a jeho deriváty (morfin, kodein, heroin atd.) 

Činnosti, které napomáhají vyplavovat endorfiny do krve, jsou pro tělo návykové. A proto lidé, kteří delší dobu nemohou sledovat televizi, zažívají abstinenční příznaky – třeba deprese, jsou podráždění, úzkostní, frustrovaní…

Protože sledování televize otupuje levou hemisféru, jsou účinky TV zhoubné pro děti do 2 let, jelikož to má velmi negativní vliv na dětský vývoj jako chybějící motorické dovednosti, řeč, hloubkové vidění, sluch, neschopnost se soustředit, číst a vnímat text.

A teď k informaci, která mě osobně jako jediná donutila vyhodit televize před deseti lety.

Tato informace se v tuto chvíli nedá jakkoliv vědecky doložit, protože o ní mnoho lidí neví ani z oboru. Souvisí to více méně s utajovanou skutečností, že je naše frekvence dlouhá tisíciletí odváděna a před námi tajena.

Jisté bytosti může si vznesli právo na to, co jsme my jako lidstvo přestali používat a vzdali se toho.

Tímto pokladem je naše „tvořivá energie“.

Kdysi dávno k tomuto účelu odvádění naší energie sloužily „kostely“ – kostel = akumulátor, kříž = anténa.

Dnes k tomuto účelu byla zneužita televize.

Bez tohoto zásahu, by mohla tato milá bedýnka sloužit i k dobrým účelům – takové dokumentární pořady o přírodě jsou svou náplní velmi poučné a přívětivé, dokonce ladící.

Pokud je ale v televizi zařízení na kontrolu vaší frekvence,

pak se nevinný pohled na krásu přírody,

stává součástí tisícileté HRY

o vaši „tvořivou energii“.

Mimochodem, toto zařízení na kontrolu frekvence je součástí i rádia. Počítače jsou v tuto chvíli nejbezpečnější zařízení, dokud v nich nebude zabudována televize, což se poslední dobou stává stále více módní.

Tato kontrola frekvence, která vám nedovoluje plně se uvědomit a vyvinout ve svobodné bytosti, je neustále v provozu, i když se na televizi nedíváte. Vaše TV musí být vypnuta úplně ze sítě.

A ve chvíli, kdy si toto uvědomíte, zjistíte, že není důvod ponechávat si televizi jako těžítko doma.

Tato frekvence do vás implantuje nemoci,

myšlenkové vzorce

a kontroluje

a směruje vaše emoce.

Když se jednoho dne rozhodnete a vyhodíte televizi, dostanete se na novou kolej vašeho života.

Pak lidé shledávají, že se během roku jejich život, zdraví i finanční situace zcela změnila k dobrému.

Pokud chcete změnit svůj život a své „záměry uvést do přítomnosti“, aby nezůstávaly jen budoucnosti, pak udělejte tento krok:

VYHOĎTE TELEVIZE

NEPOSLOUCHEJTE RÁDIO

A pokud byste k tomuto kroku měli poslední překážku typu, kvůli dětem to nemohu udělat,

pak vězte, 

že je to ta nejvděčnější VÝMLUVA,

jak zůstat uvězněni.

Text + fota: Maia Špačková

4 komentářů

 • Avatar photo

  Katerina

  Maio,
  přesně! V tomto článku jen potvrzuješ informace, které se ke mně už dříve dostaly. Dokonce stačí, aby dítě, hrající si ve stejné mistnosti, kde rodiče sledují televizi, aniž by věnovalo TV pozornost, automaticky nasává vše do svého podvědomí! Raději ani nedomýšlet, co to s ním provádí….

  • Avatar photo

   Maia

   Kateřino,
   děkuji za další skvělé doplnění. 🙂
   Je to přesně tak.

   A v těchto posledních dvou letech
   jsme tu masovou hypnózu zaznamenali opravdu ve větším měřítku.
   Hodně často jsem zahlédla v diskuzích
   Mnoho lidí pozastavovalo nad skutečností,
   jak je možné, že tolik lidí je jakoby zhypnotyzováno
   a věří věcem, které vůbec věda nepotvrzuje
   a jsou to jen politické výmysly,
   jakoby to vše byl jen druhořadý „kult“. 😉

   A věda opět čertstvě potvrdila naprostou nesmyslnost všech opatření
   a přesto vše… Německo- Drážďany- 30°C vedro
   na ulicích často lidé s repirátory – ne jen vystrašení důchodci, ale i mladí lidé.
   Ne v uzavřených prostorech, ale venku na čerstvém vzduchu v pařáku.

   K knihách od Barbary Marciniak se píše o šílenství, které uvidíme tak jasně,
   ale že to bude v tak ujeté formě, mě před deseti lety ani nenapadlo. 🙂

   • Avatar photo

    Katerina

    Maio,
    nejenom v ulicích měst, ale i ve volné přírodě. Včera jsem podobnou situaci ošperkování obličeje touto pomůckou zažila i na bio farmě, kde si každý sám může natrhat ovoce, co hrdlo ráčí. Bylo nás mezi lány asi pět a půl a tak jsem si říkala, že by snad nějaká malina či ostružina byla nemocná? Hmmm, k zamyšlení…..

    • Avatar photo

     Maia

     Kateřino,
     to tedy muselo být zajímavé zjevení. 🙂 🙂 🙂

     Já se znovu a znovu vracím ke knihám od Barbary Marciniak
     a když vzpomenu na nějaké pasáže
     a občas vidím, co se děje s tímto covidím šílenstvím, a touto vládou + jiné divadelní představení ze světa,
     tak říkám- aha, takto jste to mysleli. 🙂 🙂 🙂