Videa,  Zdraví a Krása

O vedlejších účincích se vědělo- Vojtěch Thon

OVĚŘENÁ DATA 👉 Prof. MUDr. Vojtěch Thon 👉 Proč dochází k nežádoucím účinkům?

Jak se mRNA dostává do buněk?

Jaká data byla dlouhodobě tajena?

Proč chrání slizniční imunita ne vakcína?

Jak funguje vakcinace?

Jak funguje slizniční imunita?

„Zde je zásadní věc, jak se mRNA vakcína dostává do buňky, kdy ji tam dostáváme pomocí trojského koně, což jsou ony nanopartikule lipidové, ale bohužel to vede k tomu, že systémově do našeho svalu čili do našeho těla podaná očkovací látka na úrovni té takzvané mRNA vakcíny se rozsévá do celého těla, čímž jsou jasně dané a předvídatelné nežádoucí účinky, protože dochází k poškození tkání na základě oněch imunitních dějů.

Zde nemáme to, co vytváří klasická vakcína, určité depo v organismu a nešíří se tolik dál, ale my zde máme rozsev do celého těla, čímž se zcela logicky mohou rozvíjet autoimunitní poškození. Podívejme se na zásadní datový snímek, který byl dlouhodobě tajen.

Data jsem nakonec získal z Austrálie, kde byl tento snímek také rok tajen. Tato data byla známá již v lednu 2021.

Podívejte se na zásadní data o tom, jak to vypadá v experimentálním systému, v tomto případě potkanů, kteří byli naočkováni jednou dávkou do svalu a lipidy byly radioaktivně označeny. Všimněte si, že látka se dostává na místa, kam by se dostávat neměla.

Není přeci podávána do cév, ale do svalu.

Podívejme se, že během dvou hodin se nám to navyšuje do orgánů jako jsou játra, slezina, nadledviny, ovaria, kostní dřeň a další, což není v pořádku.

Zde máte nachystány vedlejší účinky, o kterých se vědělo na samém začátku, když se začalo vakcinovat,“ říká prof. MUDr. Vojtěch Thon, Ph.D., který je mezinárodně uznávanou kapacitou imunologie.

V posledních třech letech spolupracuje na velké studii sledující vývoj covidové situace.

Kdy sdělí odpovědní činitelé států skutečnost, že chrání slizniční imunita?

2 komentářů

Přidat komentář