Videa

FBI vyhlásila, že Covid-19 pochádza z laboratória – Soňa Peková

Nové dôkazy ukazujú, že Dr. Anthony Fauci si objdnal vedecký článok,

aby vyvrátil teóriu úniku z Laboratória vo Wuhane.

FBI vyhlásila, že Covid-19 pochádza z laboratória nie z trhu.

Čo je Nová pandemická zmluva a čo nám ešte v rámci pandémií hrozí.

4 komentářů

 • Avatar photo

  Miri

  No jistě. Mnoho nemocí pochází z laboratoří. A to i nemocí z dávných dob. Podzemní laboratoře existují opravdu velmi dlouhá staletí. Není to nic nového. V přírodě se nemoci nevyskytují. Příroda normálně nemoci nepotřebuje. Přírodní sebeobnova a koloběh, korigování množství živočichů je řízeno mocnou silou a inteligenci, která tuto planetu stvořila. Nemoc jako taková s tím nemá co dělat. Ne-moc byla stvořena „čertíky“ (tak jsem si nazvala temnou stranu, která je v rozporu s Božským Stvořením). Ti ve svých laborkách vytvořili všechny známé nemoci a jejich mutace. Hrají si s geny a parazity. Sami jsou paraziti, plazivci atd. Vše od moru, cholery, neštovic, spály, spalniček, malomocenství, přes rakovinu až po různé mutace chřipky je jen práce těchto monster. Vše roznášejí většinou přes armádu, ta jim slouží jako sluhové.

  Všechny tyto nemoci jsou založené na parazitech. Proto jsou velmi důležitá prohlášení s „Já jsem“, zachovávání vizí s bílým, zlatým světlem a pravidelná práce s fialovým plamenem. Jako vnější ochrana a pravidelná práce může být použito pravidelné otužování, používání přírodních protiparazitických a protizánětlivých přípravků a doplňků (kurkuma, česnek, chlorella/spirulina, křen, hořčice, jedlé listy a saláty, heřmánek a mnoho dalších), půsty, dále často si uvědomovat jak dýcháme, zásadně dýchat nosem a rovnat páteř, meditace, udržovat vysoké vibrace lásky a radosti. To vše je neudržitelné pro parazity a tím pádem pro ne-moce z laboratoří.

  Nejdřív vyrobili nemoce a ruku v ruce s tím zároveň i v@kcíny a „léky/leky“. To mluví za vše, velmi chytrý tah. A ještě něco. Vytváří se v lidech pocit, že je nedostatek vitamínů a je potřeba je brát ve formě umělých vitamínů (opět laboratorní dílo) z „lekárny“. Opět lež. Všimla jsem si, že se také vytváří umělá propagace potřeby do sebe cpát nepřirozené množství proteinu. Různé recepty kam všude sypou protein. Je to absolutně nepřirozené pro lidské tělo. Přes stravu se dá s člověkem velmi dobře manipulovat, pokud si není vědom sám sebe/Té Já jsem v něm.

  • Avatar photo

   Maia

   MIRI
   děkuji za výstižný příspěvek.

   Již dlouho vím,
   že někteří „duševně nemocní jedinci,
   chtějí vytvořit nějaký ten správný virus….ale příroda,
   Světlo, jim do toho hází dost velké vidle.
   Jakmile cokoliv vypustí z laboratoře,
   má to okamžitou tendenci slábnou
   a brzy se to stát neškodným.

   To je důvod, proč Covid museli uhrát na velkém podvodu…
   na podvodu v mnoha úrovních…od testů, příznaků, protokolu léčby, tzv, vakcínách a pod.
   však víme… 🙂

   Jedna perlička co se stala během Covidu
   a nikdo o ni moc neví.
   V Americe byli dva lidé, kteří přiletěli z Afriky
   a po týdnu se zjistilo, že byli v kontaktu s někým, kdo byl izolován s Ebolou.
   Tito dva lidé týden chodili mezi lidi,
   nakupovali v hypermarktech
   a až po týdnu je odchytili (tedy můžeme spekulovat o tom, zda byl záměr je odchytit dříve)
   a zavřeli do karantény.
   A nic….let letadlem, nákupy, chození mezi blízké…nic…
   Nejsou schopni vytvořit větší ohnisko nákazy, než to místní někde v Africe v mizerných životních podmínkách. 🙂
   Proto teď vytvořili novou vakcínu proti Ebole (samozřejmě že mRNA) …aby dosáhli toho, co s vakcínou proti Covidu.
   Však víme čeho…

   A tak je to se vším… proto musí sahat vždy k velkým podvodům
   a mediálí masáží, aby lidi vyděsili. 😉

   • Avatar photo

    Miri

    Velmi zajímavé. Vše je vytvořeno na parazitickém základě. A tím pádem ztrácí význam slovo „infekčnost“. Když lidé žijí dlouhodobě v manipulativním nátlaku, že tu existuje nějaká infekčnost, tak mají v sobě „zažraný“ podvědomý strach. Tím se oslabí a má stejné příznaky jako osoba, kterou napadl parazit a způsobil mu danou „nemoc“. Je to psychosomatická záležitost. Kdo se tímhle „nakazí“? Jde většinou o rodinné příslušníky. Jednoho napadne parazit, protože mu k tomu dal příčinu svým myšlením. Tím pádem se u něho začne projevovat „nemoc“. Další rodinní příslušníci slyší denne v TV, rádiu nebo čtou na internetu, jak je daná „nemoc“ infekční, zaryje se jim to do podvědomí, dostanou strach, a to jim následně vyvolá symptomy podobné tomu členu, který má parazitický vir. Je to jako řetězová reakce.
    Vše je v hlavě. Infekčnost bych vyřadila hodně rychle ze slovníku.
    Jedna otázka: proč se nenakazí sestry a lékaři v nemocnicích? Velmi dobře vím, že před nástupem je vakcinují pouze proti žloutence. Měla jsem tam pracovat, ale odmítla jsem právě tu vakcínu proti žloutence, tím pádem mě nevzali. Díky za to. 😄 Proti ničemu jinému nevakcínují. Proč se zaměstnanci v nemocnicích nenakazí od „infekčních“ pacientů ? Hmmm? 🙂

    My víme své, oni taky to své. 🤫

    To globální probuzení můžou přibrzdit, ale kdo je víc než Bůh/Stvořitel? Nemají šanci to zastavit.

    Občas si vzpomenu na pohádku Princ a večernice. V ději vystupovali vždy tři muži, kteří princi dávali pořádně zabrat (šikana, týrání, pokoušení). Kdyby se proti nim obrátil s kritikou, odsuzovačně nebo agresivně, tak by prohrál. On zvítězil nad zlem tím, že byl zaměřený na cíl, na tu zářivou hvězdu v podobě Večernice. Tvořil pevně a nezlomně svůj úspěch. A co se stalo nakonec? Nejen že získal to co si přál. Ale poznal, že to co se jevilo na začátku jako zlo, hrálo jen svoji zlou roli. Ve skutečnosti se díky tomu probudil. Uvědomil si sám sebe a sílu v sobě. Proto z vyššího nadhledu nemůžeme reagovat na zlo zlem. Protože i samotné zlo plní jen svou funkci jako duchovní probouzeč. Jakmile to rozpoznáme, jsme ohromeni, potom se nám uleví a potom začneme směřovat pozornost pevně k té Večernici, pardon… k Nanebevzetí. 😄

    • Avatar photo

     Maia

     MIRI
     perfektní slova. 🙂
     Připomínka pohádky „Princ a Večernice“ je přesná a parádní. 🙂
     Děkuji

     Ještě malinko dodám něco ze svého soudku ohledně té TV a rádia…
     nemoci lze vytvářet elektromagneticky skrze jisté frekvence,
     které těmito přístroji posílají….kdo?
     To by mělo být součástí posledního dějství. 🙂

     Jako předskokanem je trenažér pro lidstvo
     v podobě natrénovaní „jednotného názoru“
     a jako bič pro trénink slouží cenzura, kontrola internetu a nařizování, co si mají lidé myslet. 🙂 🙂 🙂