Videa

Soňa Peková: „Uppss…ONI nevěděli? Věděli!“

Další výborný rozhovor se Soňou Pekovou.

Když někdo tvoří ve svém oboru s radostí a nadšením,

je to velmi znát a otevírají se mu před očima obzory,

kam jiní, bez této jiskry, nedohlédnou.

Proto byla jedna z mála na planetě, která od prvního okamžiku

Covidí pohádky „Císařovi nové šaty“ viděla, odkud vítr fouká.

One Comment

 • Avatar photo

  Gabriel

  Zajímavá témata Tomových otázek (jako vždy!) a reakce dr. Soni Pekové.
  Kromě jejích odborných vhledů do problematiky virů a vědy, se stále více vyjadřuje k obecnému stavu společnosti, ve které se nacházíme.
  To, co je velmi příjemné, je její náhled, který není rozporuplný, nezobrazuje boj, který je tak často v jiných mediích publikovaný. Ona zde zobrazuje klid a vysokou míru koherntnosti – tedy harmonického souladu s životem a kvantový náhled na dění kolem nás.

  U zajímavé diskuse o prezidentských kandidátech a o tom, jestli mají smysl demonstrace a kdy si lidé uvědomí v masovém měřítku, co se děje, mne přichází na mysl, že je jistě potřebné dávat najevo nesouhlas s tím jak s lidmi nakládají politická vedení naší země a Země. Avšak jestli to má skutečný vliv na současné dění? Zřejmě minimální.

  Vlastně si ani nemyslím, že dojde k radikální změně současných poměrů revolučním způsobem. Myslím, že důležité je skutečně individuální probuzení každého člověka. A to může nastat velmi snadno. Pokud dojde totiž k určité energetické harmonizaci takovým způsobem, že většina lidí najednou bude sama v sobě chápat, jak se věci mají a co uvidí cestu v tom, že si vezmou svou energii zpět, pak není třeba násilných demonstrací, najednou lidé masově procitnou a vyjdou ven jen prociťovat tuto energii nadšení ze svého kvantového posunu. Vzetí zpět své síly totiž není akt násilí ale vnitřního rozhodnutí v sobě samotném. To uděláte Vy jako Bůh v Sobě. A nemusíte to nikde nahlašovat. Tímto rozhodnutím totiž přestává proudit energie k těm, co to žádají.

  Zajímavá otázka byla na dnešní děti a jejich stav – jejich napojení na technologie, popis toho jak je možné existovat fyzicky a jak v jiné realitě a jestli pak vše pro tyto lidi nevyřeší jakýsi Deus ex Machina, tedy falešný bůh, co přinese řešení? I o tom se píše v Plejádských knihách a tak uvidíme.

  Názory Soni Pekové a její vhledy velmi dobře doplňují celou skládačku informací o současném bytí.