Videa

Jana Hamplová: Ministrům hrozí nepodmíněné tresty

„Mám základ informace od ministra Válka, který mi odpověděl k mému překvapení, až velice otevřeně a úplně na všechno včetně toho, že jsem se ptala, jak je propojen postoj proti očkování s pro ruskou podporou. Řekl, že je to obecně známo ze sociálních sítí, a proto Ministerstvo zdravotnictví… Mám opravdu vlastnoručně podepsané od Ministerstva zdravotnictví, že oni ze sociálních sítí učinili závěr, že existuje propojení mezi lidmi proti vakcinaci a podporující Rusko. Proboha to je tak, jakoby mi nějaký starosta řekl, že je to tak a tak, protože to četl na sociálních sítích…,“ říká k oficiálním informacím od Ministerstva zdravotnictví Mgr. Jana Zwyrtek-Hamplová, která se zabývá ústavním právem.

2 komentářů

  • Avatar photo

   Maia

   A jak se Janě povedl husarský kousek. 🙂
   Myslím, že Vesmír ví, komu nahrává. 😉

   Jinak, v Izraeli se toto téma také otevřelo a na světlo vylezly důkazy o tom, že vláda izraele měla v ruce dokumenty, které jasně ukazovaly na velké riziko vážných poškození ohledně teček.
   Přesto vláda tlačila na tvrdé tečkování a lhala.
   Důkazy jsou velmi přesné, je to vše dané dokupy, teď jen aby se toho ujala poctivá soudní autorita, která se nebude bát uplatnit skutečné právo. 😉