Zdraví a Krása

SRAŽENINY PO TEČCE NEJSOU Z KRVE A JSOU SAMOMONTÁŽNÍ … data z laboratoře

V dnešním podcastu diskutuji o rozhovoru, který jsem včera vedl s Dr. Jane Ruby, 

ve kterém jsme prozkoumali raná data z nových výsledků laboratorních testů, 

které analyzují elementární složení sraženin po tečkování, které jsou vytahovány z těl mrtvých lidí.

Tyto nové výsledky – které budou oficiálně zveřejněny příští týden s rozhovorem – byly odvozeny z analýzy ICP-MS (hmotnostní specifikace) v naší laboratoři akreditované ISO.

V této analýze jsme porovnávali elementární složení sraženin s lidskou krví. Našli jsme několik věcí, které jsou spíše šokující: 

#1) Postvakcinační sraženiny nejsou vyrobeny z krve

Z elementárního složení je jasné, že sraženiny nejsou vyrobeny z krve. Nejsou to tedy „krevní sraženiny“. Například v našem vzorku lidské krve bylo hořčíku (Mg) 35 ppm, zatímco ve sraženině bylo hořčíku pouze 1,7 ppm.

Podobně v lidské krvi bylo naměřeno 462 ppm železa (Fe), zatímco ve sraženině bylo 20,6 ppm.

Všechny výsledky jsou odvozeny pomocí ICP-MS, kde je náš limit detekce (LoD) pro většinu prvků pod 1 ppb a limit kvantitace (LoQ) je kolem 1-2 ppb, v závislosti na prvku.

(Poznámka: Toto jsou zaokrouhlená čísla, nikoli oficiální zprávy o výsledcích. Příští týden zveřejníme soubory PDF se skutečnými čísly z přístroje, které jsou vyjádřeny významnějšími číslicemi.)

#2) Sraženina měla velmi nízký obsah klíčových prvků, které by se daly očekávat v živé biologické tkáni

Kromě toho, že sraženina měla nízký obsah hořčíku a železa, měla extrémně nízký obsah draslíku (K) a vápníku (Ca). Byl také nižší ve stopových minerálech, jako je měď (Cu) a zinek (Zn).

To znamená, že sraženiny nejsou lidská tkáň a nejsou to pouze materiály krevních cév. Tato analýza ICP-MS eliminuje tato alternativní vysvětlení toho, co by mohlo být příčinou sraženin.

#3) Elektricky vodivé prvky byly v materiálu sraženiny vyšší

Překvapivě bylo zjištěno, že sraženina je vyšší u určitých prvků, které jsou elektricky vodivé. Například bylo zjištěno, že cín (Sn) je ve sraženině téměř šestkrát vyšší ve srovnání s lidskou krví. (943 ppb vs. 162 ppb). Cín se běžně používá v pájce pro spojování obvodů na deskách plošných spojů.

Navíc jak hliník (Al) tak sodík (Na) byly ve sraženině vyšší. Oba jsou vodivé kovy. (Ano, sodík je alkalický kov. Je vysoce vodivý.)

Poznámka k opravě: V podcastu a videu jsem omylem uvedl, že cínová čísla byla spíše ppm než ppb. Chyba pramenila ze skutečnosti, že semikvantová analýza ze systému hlášení ICP-MS nepoužívá stejné jednotky po celou dobu, což je způsob, jakým funguje normální hlášení v plném množství. V mé předběžné kontrole čísel poslouchaných v tabulkovém procesoru (což není konečná zpráva ve formátu PDF, kterou zveřejníme), jsem předpokládal, že semikvantová zpráva byla mg/l, ale ve skutečnosti hlásila ug/l a jednotky se změnily od prvek k prvku, což lze snadno přehlédnout při předběžném pohledu na zprávu. Omlouvám se za chybu, ale důležitý bod se týká poměrů prvku ve sraženině vs. krve, ne nutně absolutních hodnot. Poměry jsou správné.

Rozhovor s Dr. Jane Ruby a oficiální výsledky budou zveřejněny příští týden

Příští týden zveřejníme několik věcí souvisejících s tímto:

 1. Celý rozhovor s Dr. Jane Ruby, analyzující tato nová data a zjištění.
 2. PDF zprávy o výsledcích testů ICP-MS (plné množství), takže můžete vidět elementární složení sraženin vs. lidská krev.
 3. Další mikroskopie sraženiny ve stavu po štěpení kyselinou dusičnou, ukazující zčernalé (oxidované) pruhy, které se objevily, když jsme sraženinu připravovali na analýzu ICP-MS vystavením kyselině dusičné.

To vše zveřejňujeme veřejně v naději, že další investigativní skupiny mohou pomoci tomu všemu dát smysl. Zejména La Quinta Columna odvádí v této oblasti vynikající práci a doufáme, že toto vyšetřování ICP-MS přispěje k jejich celkovému pochopení toho, co tyto sraženiny skutečně jsou (a jak se v těle vytvářejí).

V souhrnu je jasné, že:

Sraženiny NEJSOU krevní sraženiny.

Jsou samomontážní. V těle se zvětšují a přidávají na velikosti agregátu. To neznamená, že jsou „živé“ a pochybujeme, že mají své vlastní orgány. Nezdá se, že by šlo o parazity. Spíše se sami sestaví pomocí nějakého neznámého mechanismu.

Nejsou vyrobeny z lidského masa nebo tkání, které odrážejí elementární poměry makrominerálů a stopových minerálů, které bychom očekávali v lidské tkáni.

Zdá se, že sklízejí elektricky vodivé prvky z cirkulující krve a začleňují tyto prvky do svých vlastních biostruktur, což má za následek vyšší koncentrace těchto prvků (Al, Sn, Na) ve srovnání s lidskou krví.

Všichni se tomu stále snažíme porozumět, protože to není nic takového, co jsme kdy předtím viděli, a v průběhu let jsme analyzovali desítky tisíc vzorků potravin, včetně potravin na bázi masa (krmivo pro psy, krmivo pro kočky) a masné výrobky, jako je kuřecí, hovězí a vepřové maso. Analyzovali jsme také tisíce vzorků lidských vlasů. S tím jsme se ještě nikdy nesetkali.

Další novinky budou následovat příští týden s novou mikroskopickou analýzou.

ZDROJ: https://www.naturalnews.com/2022-07-22-vaccine-clot-biostructures-harvest-conductive-metals-from-blood.html

One Comment

 • Avatar photo

  Maia

  Asi jste zaznamenali,
  že jistý pán, který vede Ministerstvo zdravotnictví
  začíná být ohledně nařizovaní „opíchání“
  zdrženlivý.
  Vyšla totiž nově izraelská studie
  jejíž data jasně deklarují,
  že lidé po čtvrté „tečičce“ často umírají.

  A i takovému pánovi s tečkou mezi očima
  je jasné, že některé věci
  vážně nelze ignorovat. 😉