Nezařazené,  Zdraví a Krása

HOVORME SPOLU – „tečkování“, mRNA technologie, testování, opatření, legislativa,…

Velmi zajímavá diskuze s odborníky na témata „tečkování“, mRNA technologie, opatření, testování, legislativa … Na úvod mluví pan Prof.RNDr. Jaroslav Turánek, Dsc. O velkých rizicích mRNA vakcín. Vzhledem k tomu, že je to v česku jediný skutečný odborník na téma mRNA, doporučuji pozorně vyslechnout alespoň úvod této diskuze. 

SPIKE PROTEIN je silně prozánětlivý protein, je schopen překonat mozkomíšní bariéru – je schopen navodit zánět v mozku, zvyšuje tvorbu mikrotrombů a zároveň je udržuje odolné proti přírodnímu proteinu, který má schopnost je v těle rozpustit, má charakter PRIONU a z dlouhodobého horizontu může vést k neurodegenerativním chorobám, je schopen pronikat do jádra buněk a ovlivňovat opravu DNA. Není kontrola nad tím, kde se kumuluje a co v té tkáni udělá.

mRNA vakcíny jsou nová platforma, se kterou není zkušenost-tato vakcína nese informaci která vede k syntéze toxinu – jinými slovy se vakcinuje TOXINEM! A vakcinuje se intravenózně – další prohřešek ve vakcinologii.

——————————————————————————————————————-

HOSTIA – Očkovanie Prof. RNDr. Jaroslav Turánek, DSc. – imunológ a imunofarmakológ, vakcinológ, nanotechnológ a nanotoxikológ, Lékařská fakulta Univerzity Palackého v Olomouci; Vedoucí výzkumu a vývoje farmaceutické firmy C2P NEXARS

MUDr. Ján Lakota, CSc. – internista, onkológ, hematológ a vedecký pracovník (biochémia, molekulárna biológia) z Virologického ústavu Biomedicínskeho centra SAV 

Ing. Mgr. Pynelopi Cimprichová – farmaceutka, expertka na dokumentáciu a administratívu liečiv, bývalá pracovníčka MZ ČR 

MUDr. Andrej Janco – Internista, diabetológ, metabológ, obezitológ. 14 rokov pracoval ako ordinár pre diabetológiu v Univerzitnej nemocnici v Košiciach z toho 6 rokov ako primár metabolickej JIS, prvej v SR, ktorú aj založil. Prezident Slovenskej lekárskej únie špecialistov. MUDr. Alena Jancová – pediatrička, detská gastroenterologička, hepatologička a odborníčka na výživu v súkromnej detskej gastroenterologickej ambulancii, bývalá gastroenterologička v Krajskej detskej nemocnici v Košiciach. Hlavná koordinátorka pre legislatívu a kontakt so zdravotnými poisťovňami v Slovenskej lekárskej únii špecialistov. 

MUDr. Sandra Hanáčková – kardiológ a internista, Kardiologická ambulancia, Rimavská Sobota

4 komentářů

  • Avatar photo

   Maia

   Když jsou tyto informace takto zhuštěné
   a
   každý lékař a skutečný odborník na mRNA ze své praxe a prostřednictvím svých znalostí
   osvětlí svůj dílek této skládačky,
   vyjeví se znenadání mnohem širší obraz tohoto skutečně promyšleného podvodu a
   záměrné manipulace,
   že z toho chvilkami jde až mráz po zádech.

 • Avatar photo

  Radka

  Perfektní. I když ano, mráz po zádech z toho běhá… Ale jsem moc vděčná za takové pořady, kde se ukazuje, že jsou ještě stále lidé se zdravým rozumem a svědomím, kteří se nenechají koupit ani zastrašit.

  • Avatar photo

   Maia

   Radko
   vždy s láskou na tyto úžasné lidi myslím.
   Jsou velmi odvážní a poctiví.
   Prostě Světelná rodina. 🙂